wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
DENTEXPO WARSZAWA 2017
DENTEXPO WARSZAWA 2017

JEDYNE TARGI STOMATOLOGICZNE
W WARSZAWIE

DENTEXPO WARSZAWA 2017
DENTEXPO WARSZAWA 2017

TARGI
KONFERENCJE
WARSZTATY PAKTYCZNE

DENTEXPO WARSZAWA 2017
DENTEXPO WARSZAWA 2017

21 i 22 KWIETNIA 2017
PAŁAC KULTURY I NAUKI, WARSZAWA

DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Apoldent

Apoldent

Apoldent

APOLdent jest bezpośrednim dystrybutorem wysokiej jakości produktów stomatologicznych.


W ofercie naszej znajdą Państwo kompozyty, w tym unikalny Renamel Microfill stosowany w zabiegach stomatologii estetycznej, system CariFree CAMBRA do diagnozy próchnicy - poziomu bakterii próchnicogennych w biofilmie jamy ustnej, kompletną ofertę produktów do wykonywania protez termoplastycznych.

Dla pacjentów polecamy serię produktów CariFree do leczenia patogennego biofilmu jamy ustnej i profilaktyki higieny jamy ustnej.
Produkty CariFree zawierają w swym składzie opatentowaną formułę pH+, dla utrzymania zdrowego środowiska jamy ustnej.
Organizujemy i prowadzimy szkolenia praktyczne i wykłady z zakresu stomatologii estetycznej i protetyki dentystycznej.

Arche

Arche

Arche

Grupa Arche – deweloper od 1991 roku, właściciel i operator hotelowy oraz zarządca apartamentów na wynajem. W okresie 25 lat działalności firma wybudowała 5 500 mieszkań i domów i 6 hoteli z 800 pokojami. Zarządzamy hotelami i apartamentami umiejscowionym w obiektach zabytkowych (Zamek Janów Podlaski, hotel Tobaco w Łodzi, Pałac Łochów, Pałac Sieniawa) i nowo wybudowanych (hotel Puławska Residence w Warszawie, Hotel Arche Siedlce, Apartamenty Hotelowe Konstancin-Jeziorna); własnymi i dzierżawionymi oraz w systemie condo. System condo daje możliwość inwestowania w pokoje hotelowe i czerpania zysków co miesiąc, bez poświęcania im czasu. To bezpieczne inwestowanie, zarządzanie najmem i patrzenie w przyszłość. 

 

ATZ Farmont

ATZ Farmont

ATZ Farmont

Firma ATZ Farmont istnieje nieprzerwanie od 1995 roku. 

Denmax

Denmax

Denmax

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej narzędzi stomatologicznych na terenie kraju i UE. Zajmujemy się również kompleksowym wyposażeniem gabinetów stomatologicznych, posiadamy specjalną ofertę dla nowo powstających gabinetów. 
Dzięki szeroko rozwiniętej współpracy nasze produkty dostępne są w sklepach stomatologicznych na terenie całej Polski oraz za granicą. 
W naszej ofercie dostępne: 
- instrumenty stomatologiczne, chirurgiczne , ortodontyczne, implantologiczne, protetyczne, łyżki wyciskowe.


NOWOŚĆ!! Kirety Gracey Denmax, plastikowe łyżki wyciskowe, mikroaplikatory. 

 

Dental Holding

Dental Holding

Dental Holding

Ponad 20 lat doświadczeń w profesjonalnej obsłudze klientów - lekarzy stomatologów i gabinetów stomatologicznych.


 

Dental Tree

Dental Tree

Dental Tree

Dental Tree jest dynamicznie rozwijającą się firmą tworzoną przez młody i energiczny zespół. 
Zajmujemy się sprzedażą materiałów i narzędzi niezbędnych w stomatologii i protetyce. 
Swoją ofertę kierujemy do lekarzy stomatologów, techników i protetyków. 
W swojej ofercie posiadamy artykuły najbardziej uznanych marek, najczęściej stosowane w większości gabinetów stomatologicznych w Polsce. Nasza oferta zawiera artykuły jednorazowe, środki dezynfekcyjne, wypełnienia, masy wyciskowe oraz inne akcesoria stomatologiczne. 
Firma Dental Tree charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, szybką i profesjonalną obsługą klienta. 


Więcej informacji na stronie www.dentaltree.pl

Dentobus

Dentobus

Dentobus

Dentobus jest produktem łączącym innowację z rosnącym zapotrzebowaniem rynku stomatologicznego w kraju i na świecie. Światowy problem próchnicy u najmłodszych nie jest nam obcy. Stąd narodził się pomysł przygotowania wielozadaniowego pojazdu medycznego, zdolnego dotrzeć w każde miejsce, gdzie diagnostyka stomatologiczna jest niezbędna lub dostęp do niej jest utrudniony. Projekt „Dentobus” jest efektem współpracy pasjonatów medycyny stomatologicznej i motoryzacji. Dzięki nim możemy się cieszyć nowoczesnym rozwiązaniem umożliwiającym realizację programów diagnostycznych na terenie Polski, jak i innych krajów. Nasz Dentobus występuje w dwóch wersjach – diagnostycznej oraz zabiegowej.

Dentool

Dentool

Dentool

Każdy człowiek ma swoje marzenia, a każdy projekt – swój cel. Marzyliśmy, by połączyć wiedzę medyczną i stomatologiczną z wiedzą o biznesie, by graficy wsparli programistów, a wizjonerzy współtworzyli z tymi, którzy dbają o szczegóły techniczne. Każdy z nas ma inną pasję zawodową, niektórzy łączą kilka. Stworzyliśmy zespół, który wciąż realizuje tę wizję.

  Zdefiniowaliśmy misję tworzenia dla Państwa narzędzia wygodnego, niezależnego i godnego zaufania, oferującego w jednym miejscu to, co wcześniej znajdowało się w wielu, umożliwiającego sprawne przeglądanie produktów i komfortowe ich kupowanie.

    Chcieliśmy, aby innowacja towarzyszyła Państwu także w obszarze zakupów, aby mogli Państwo wykonywać zaopatrzenie Państwa praktyk niezależnie od miejsca, urządzenia czy dedykowanej do tej czynności osoby. W jednym miejscu zgromadziliśmy produkty, możliwość tworzenia list zakupowych, wysyłania zapytań i zamówień. Idąc z innowacyjnym duchem cyfrowej adaptacji chcieliśmy, aby po papierze, faksie, telefonie i e-mailu, przyszedł czas na dentool.pl – nowoczesną platformę cyfrową dla stomatologii!

Equadent

Equadent

Equadent

Stworzyliśmy Equadent w 2006 roku, przywożąc w walizce pierwsze pudełko z produktami ze Stanów Zjednoczonych. Naszym celem było zaoferowanie konkurencyjnych cenowo a jednocześnie technologicznie zaawansowanych produktów klientom z Polski, Czech oraz Słowacji. Produkty szybko zjednały sobie stomatologów nie tylko w Polsce ale w całej Europie co już w 2008 roku zaowocowało otwarciem magazynu tej firmy i ustanowieniem Equadent'u jej przedstawicielem i głównym dystrybutorem na terenie całej Unii Europejskiej.

Galda Biżuteria

Galda Biżuteria

Galda Biżuteria

Chcę króciutko opowiedzieć o swoim zauroczeniu. Chociaż, pewnie to złe słowo, bo zauroczenia bywają ulotne, a to co łączy mnie i szkło - to dojrzały związek.

Fascynacja trwa nieustannie 27 lat i pewnie przeszła wszystkie fazy:

» stan zakochania,
» poznawania,
» złość,
» niechęć,
» chęć porzucenia,
» kompromis,
» zrozumenie,
» szacunek i przyjaźń.
Ten materiał, myślę, że podobnie jak my, nie znosi siły, nadużycia, przepracowania, nadmiaru eksperymentów. W takich niesprzyjających sytuacjach po prostu odmawia posłuszeństwa.

Co można zrobić z kochanym materiałem, by zbliżyć go do siebie? Oczywiście można nosić go na sobie. I stąd właśnie pomysł na biżuterię szklaną, której produkowanie od tylu lat jest źródłem radości niezależnej od sinusoidy koniunktury.

Woda jest żeńskim żywiołem, bardzo bliskim kobietom. A szkło jest dla mnie wodą zaklętą, zatrzymaną w czasie. Proszę zwrócić uwagę na gładkość, przejrzystość, klarowność tego materiału. Na przyjemność wynikającą z dotykania szkła. Zapewniam, że równie przyjemnie się je nosi.

Wszystkie elementy składające się na całość są wykonane ręcznie.

GETWELL

GETWELL

GETWELL

GETWELL –  znieczulenie komputerowe, lupy, RTG dla stomatologii.  
Wyłączny dystrybutor w Polsce duńskiego znieczulenia komputerowego CALAJECT, rentgenowskiego sprzętu stomatologicznego GENORAY oraz indywidualnych, duńskich lup ExamVision.
CALAJECT – już ponad 500 gabinetów doceniło ten system znieczulania komputerowego. Zdecydowanie wyższy komfort znieczulania, przy koszcie pojedynczego znieczulenia jak karpulą. 
Lupy ExamVision – indywidualne lupy tworzone na miarę. Maksymalny komfort dzięki zbalansowanej oprawie, z możliwą dowolną korekcją. Szerokie pole widzenia i duża głębia ostrości (do 20 cm) zapewnia nieskrępowaną swobodę ruchu. 
GENORAY – kompleksowa oferta sprzętu RTG: aparaty punktowe z radiografią lub skanerem PSP, pantomografy i tomografy o najwyższej jakości obrazowania HD. 


 

HIT Enterprises

HIT Enterprises

HIT Enterprises

Przedsiębiorstwo HIT Enterprises powstało w 1994 roku w Gdyni - tu mieści się również jego obecna siedziba. Założycielem firmy i jej dyrektorem naczelnym jest Tomasz Gnyp
    
    Od początku swojej działalności HIT Enterprises skupiało się przede wszystkim na dostarczaniu kompleksowych usług o nietypowych wymaganiach, którzy nie znajdują możliwości ich realizacji pośród standardowych rozwiązań dostępnych na rynku. Duży udział w pełnią również usługi konsultingowe i outsourcingowe dla odbiorców krajowych i zagranicznych (dostarczane w formie telepracy).

    Obecnie HIT Enterprises stanowi zespół doświadczonych analityków systemowych i projektantów, programistów i ekspertów sieciowych. Jego głównymi atutami są wiedza i doświadczenie zdobyte podczas projektowania, tworzenia i rozwijania różnorodnych projektów informatycznych

INDENT

INDENT

INDENT

INDENT – Profesjonalna Profilaktyka Stomatologiczna 
Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej. 
Wprowadzamy na polski rynek szereg nowoczesnych produktów przeznaczonych do profesjonalnej higieny jamy ustnej. Naszym celem jest przekazanie jak szybko, skutecznie i w prosty sposób nauczyć się prawidłowego dbania o zdrowe zęby stosując odpowiednie produkty i prawidłowe techniki. W swojej ofercie posiadamy produkty CURAPROX. 

INDENT – Professional Dental Prophylaxis
Health begins in your mouth.
We are introducing to the Polish market a lot of modern products for professional dental prophylaxis. Our aim is to pass how fast, effectively and in easy way teach proper care about healthy teeth using the appropriate tools and proper techniques. In our offer we have CURAPROX products.

INDENT - PROFILAKTYKA W GABINETACH STOMATOLOGICZNYCH 

INFOTEL SOFTWARE Sp. z o.o.

INFOTEL SOFTWARE Sp. z o.o.

INFOTEL SOFTWARE Sp. z o.o.

Firma INFOTEL SOFTWARE Sp. z o.o. jest producentem nowoczesnych programów medycznych.

PRODENTIS – nowoczesny i profesjonalny program komputerowy do zarządzania gabinetem stomatologicznym. Elektroniczna karta pacjenta, moduł e-WUŚ, EDIS – tworzenie dokumentów, EASY BOX – stanowisko dla pacjenta, archiwizacja zdjęć, ergonomiczny terminarz połączony do terminarza Google. Karta orto i analiza cefalometryczna, grafik on line, sterylizatornia, system lojalnościowy, rozliczenia z pacjentami i NFZ, statystyki, magazyn, recepty, lekospis. Elektroniczne zlecenia protetyczne.

PROTETIS – nowoczesny program dla pracowni protetycznych. Funkcje programu: archiwizacja zleceń, rozliczenia pracowników, archiwizacja zdjęć, edytor dokumentów i certyfikatów. Bezpośrednia współpraca z programem ProDentis.

MEDICUS – program do zarządzania kliniką medyczną dla różnych specjalności, połączenie ze stomatologią. 

Mar-Med

Mar-Med

Mar-Med

Mar-Med dystrybuuje szeroką gamę aparatury medycznej koncentrując się głównie na sprzęcie do diagnostyki obrazowej.
Na rynku działamy nieprzerwanie od 1995 roku. Przez ten okres z niewielkiej, kilkuosobowej firmy udało nam sie stworzyć nowoczesna, prężnie działającą organizację. W okresie tym wyposażyliśmy prawie 2500 pracowni USG i ponad 150 kompletnych pracowni RTG i mammograficznych. Mamy na swoim koncie także instalacje tomografów komputerowych. Współpracujemy zarówno z gabinetami prywatnymi, jak i szpitalami akademickimi – każdy klient jest dla nas ważny!

MCS

MCS

MCS

MCS powstało w 1998 roku w Warszawie. Dynamiczny rozwój nasza spółka zawdzięcza wysokiemu poziomowi oferowanych usług, profesjonalizmowi naszych pracowników, wykładowców i trenerów, bieżącej obserwacji potrzeb rynkowych a co za tym idzie dostosowywaniu się do nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań Klientów. Dzięki różnorodności oferowanych obszarów z zakresu szkoleń, doradztwa, projektów, również unijnych oraz wsparcia biznesu - portfolio naszych Klientów z roku na rok powiększa się.

MDS Jończyk

MDS Jończyk

MDS Jończyk

MDS Jończyk jest firmą powstałą w 1999 roku, zajmującą się kompleksowym wyposażeniem gabinetów stomatologicznych oraz ich serwisem.

Od wielu lat jesteśmy dystrybutorami firm:

 • DENTSPLY SIRONA - unity stomatologiczne, końcówki, lasery, radiologia, autoklawy
 • OWANDY RADIOLOGY - radiologia
 • BRUMABA GmbH - stoły operacyjne do chirurgii twarzoczaszki
 • SUNTEM - unity stomatologiczne
 • BANDELIN electronic GmbH - myjki ultradźwiękowe
 • HERRMAN Apparatebau GmbH- ozon medyczny

W naszej ofercie znajdą państwo również produkty topowych producentów takich jak:

A-dec, W&H, EMS, Carl Zeiss

Pełna oferta dostępna jest również na stronie: www.e-dentalshop.pl

 

Med Tour Press Int.

Med Tour Press Int.

Med Tour Press Int.

Med Tour Press Int. – od 1992 r. wydawca literatury naukowej i zawodowej, książek dla lekarzy dentystów oraz podręczników dla studentów stomatologii. 
Od 1994 r. również wydawca periodyku „Stomatologia Współczesna”. Publikacją cieszącą się popularnością jest też „Kalendarz Stomatologiczny”, którego 25. edycja ukazała się w 2016 r. 


Pełna oferta wydawnictwa Med Tour Press Int. Sp. z o.o. jest dostępna na stronie www.medtourpress.pl.

Za jej pośrednictwem wydawca prowadzi również sprzedaż własnych publikacji (marketing@medtourpress.pl).

 

Medi Koll

Medi Koll

Medi Koll

Firma Medi Koll zaistniała na rynku medycznym w 1993 r.,  wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na przygotowanie oferty spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 
Medi Koll postawił na kompleksowe wyposażenie gabinetów i w tym osiągnął niezwykły sukces. 
Jesteśmy przedstawicielem firm produkujących szwajcarskie unity stomatologiczne Swident, oraz włoskie autoklawy Newmed, a także włoskie kompresory i ssaki chirurgiczne 4-tek. Jesteśmy przedstawicielem takich światowych firm jak: Core Deep, BG Light.

MediaFlor

MediaFlor

MediaFlor

NAGRODY DLA DZIELNYCH PACJENTÓW
Zapraszamy do magicznego świata dziecięcego po czarujące i różnorodne nagrody dla dzielnych Pacjentów.
 Naklejki, książeczki, malowanki, dyplomy , a także autka, pierścionki, pojemniki na mleczaki oraz sprężynki to tylko niektóre z naszych propozycji. Edukatorki Mediaflorka i Mediaflorki a także Motywatorki zawładną serduszkami dzieciaczków. Sprawdź sam!
 Serdecznie zapraszamy !  

 

Multidental Med.

Multidental Med.

Multidental Med.

Zaopatrzenie gabinetów dentystycznych – hurt / detal.

Importer i przedstawiciel firm:

FKG (RaCe, BioRaCe, BT RaCe, XPendo); Filhol (Filpin, Filpost); Bioloren (wkłady z włókna szklanego, Infibra, Trilor);  Biosafin (implanty stomatologiczne); Elsodent (kompozyty i materiały wolne od TEGDMA, BPA, BisGMA, HEMA); Temrex (podkłady, wytrawiacze); Humanchemie (Tiefenfluorid, Hamostatikum); Gingi Pak (nici retrakcyjne);  Prime Dent (kompozyt chemo); Denjoy (wypełnianie gutaperką na ciepło, endometry); Edenta (wiertła)

Nerv Enterprise

Nerv Enterprise

Nerv Enterprise

Nerv Enterprise jest firmą działającą na środkowoeuropejskim rynku medycznym i stomatologicznym w zakresie produktów stomatologicznych, urządzeń myjących i środków dezynfekujących. Nerv Enterprise jest bezpośrednim importerem produktów francuskiej firmy HYGITECH w Polsce, wyłącznym dystrybutorem produktów DENTO-VIRACTIS oraz   w Polsce oraz myjek ultradźwiękowych bene w Europie Środkowej.

 

OPTIDENT

OPTIDENT

OPTIDENT

15 lat na rynku pozwoliło nam zbudować  pozycję  lidera  obrazowania  cyfrowego CARESTREAM i unitów A-DEC. Tym samym dobrze poznaliśmy rynek i oczekiwania naszych Klientów. Nie znaczy to wcale, że spoczywamy na laurach. Nadal kluczowymi słowami w  naszej firmie są: Rozwój i  Innowacja. Każde  przedsięwzięcie jest traktowane przez nas indywidualnie, dopasowujemy je do oczekiwań i wymogów Zleceniodawcy. Etyka biznesowa, rzetelność i elastyczne podejście do Klienta sprawiają, że wynikiem współpracy jest w pełni satysfakcjonujący produkt najwyższej jakości.

 

Orimed

Orimed

Orimed

Stawiamy na wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania, sprawdzone marki. Nasza hurtownia stomatologiczna dostarcza narzędzia chirurgiczne, implantologiczne, diagnostyczne, ortodontyczne oraz protetyczne. Kompleksowa oferta sklepu obejmuje również materiały dentystyczne i akcesoria, a także narzędzia weterynaryjne. Stale rozbudowujemy asortyment wprowadzając nowe, ulepszone wersje przyrządów. Pozyskujemy wyroby od najlepszych w branży wytwórców. Proponujemy szeroki wybór rozwiązań, umożliwiających dopasowanie do indywidualnych preferencji każdego lekarza.

Oxnet sp. z o. o.

Oxnet sp. z o. o.

Oxnet sp. z o. o.

Misją firmy jest propagowanie nowych, innowacyjnych past do zębów i innych produktów z segmentu codziennej higieny jamy ustnej. Płaszczyzną i fundamentem tej idei jest zapoczątkowana w roku 2013 współpraca z wiodącym producentem past do zębów,  światowym liderem we wdrażaniu nowych rozwiązań w produktach do codziennej pielęgnacji zębów. Produkty te, to połączenie innowacyjnych technologii i składników naturalnych z wiodącym składnikiem NANO HYDROXYAPATYTem.

Produkty te w swojej konstrukcji i działaniu są tak zaawansowane i unikalne, iż chronią je światowe patenty.

Firma Oxnet mając na uwadze ciągły rozwój potrzeb i świadomość swoich odbiorów, ukierunkowanych na bezpieczne dla szkliwa zębów produkty rozwija i poszerza ciągle ofertę.

Shop Dent

Shop Dent

Shop Dent

Od 2007 roku specjalizujemy się w sprzedaży artykułów do higieny jamy ustnej. Dystrybuujemy produkty najwyższej jakości o działaniu profilaktycznym. Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak: szczoteczki elektryczne (soniczne i obrotowe), manualne, irygatory, pasty do zębów, płyny do płukania itp. Dbamy o wszystkich Klientów oferując również produkty bez fluoru, mentolu oraz w 100% naturalne.
Oferujemy produkty takich marek jak: Philips, Oral-B, Panasonic, SEYSSO, WhiteWash, Waterpik, R.O.C.S czy Curaprox.
 
Prowadzimy sprzedaż online i offline. Posiadamy 6 sklepów stacjonarnych w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Zaufało nam ponad 120 000 Klientów!

Dlaczego my?
- szeroki asortyment produktów
- konkurencyjne ceny
- szybki czas realizacji
- oryginalne produkty

Zapraszamy!

SmartDent

SmartDent

SmartDent

Od 2009 roku firma SmartDent zaopatruje polskich stomatologów w narzędzia rotacyjne najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się instrumenty niezbędne w codziennych zabiegach stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, profilaktyki czy pracach protetycznych. 
Nasze najważniejsze produkty to:
• wiertła stomatologiczne i frezy protetyczne niemieckiego producenta Frank Dental, wyróżniające się wyjątkową trwałością i efektywnością pracy,
• gama narzędzi polerskich EVE Ernst Vetter, a w niej rozwiązania dedykowane do perfekcyjnego opracowywania wszelkich materiałów wykorzystywanych we współczesnej stomatologii i protetyce, na czele z niezastąpionymi polerkami EVE Twist,
• rewolucyjny system francuskich narzędzi endodontycznych CMA,
• a także niezawodne końcówki do skalerów.

 

Stomed

Stomed

Stomed

Od początku działalności firma Stomed zajmuje się importem oraz dystrybucją wyrobów stomatologicznych. Na przestrzeni 20 lat nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami narzędzi stomatologicznych i medycznych na świecie. W wyniku długoletniej współpracy staliśmy się autoryzowanym przedstawicielem oraz bezpośrednim importerem produktów następujących firm:

 • VDW – instrumenty oraz urządzenia endodontyczne

 • JOTA – instrumenty rotacyjne (wiertła stomatologiczne)

 • TERUMO – igły stomatologiczne

 • RESORBA – nici chirurgiczne, kolagen, membrana kolagenowa

 • ROEDER – lusterka stomatologiczne

 • HAMMECHER – instrumenty stomatologiczne, instrumenty chirurgiczne

Sprzedaż hurtową i detaliczną realizujemy wszelkimi współczesnymi kanałami:

 • sprzedaż tradycyjna - realizowana osobiście w naszej siedzibie

 • sprzedaż wysyłkowa – po wcześniejszym złożeniu zamówienia telefonicznie, za pośrednictwem fax lub e-mail

 • sprzedaż internetowa – po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym

    Zapewniamy opiekę po sprzedażową w postaci doradztwa naszych ekspertów i specjalistów. Udzielamy wszelkich informacji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy krajowy, autoryzowany serwis sprzętu naszych producentów.

Wydawnictwo BORGIS

Wydawnictwo BORGIS

Wydawnictwo BORGIS

Wydawnictwo BORGIS powstało w 1990 roku. Obecnie jesteśmy jednym z najbardziej uznanych w Polsce wydawców książek i czasopism medycznych (m.in. „Nowej Stomatologii”). Wszystkie nasze periodyki znajdują się na liście czasopism punktowanych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Index Copernicus oraz w bazie Polskiej Bibliografii Lekarskiej GBL. Niektóre z nich indeksowane są również w bazach międzynarodowych, m.in. w bazie Embase/Excerpta Medica oraz Scopus. Prowadzimy także unikalną Czytelnię medyczną online (www.czytelniamedyczna.pl), której zasoby udostępniamy bezpłatnie. Uczestniczymy w największych wydarzeniach medycznych organizowanych w Polsce, a także patronujemy wielu konferencjom oraz sympozjom”. 

Wydawnictwo Czelej

Wydawnictwo Czelej

Wydawnictwo Czelej

Wydawnictwo Czelej Sp. z o.o. należy obecnie do czołowych wydawnictw medycznych w Polsce.

Powstało w 1992 r. a jego założycielem jest dr n. med. Grzegorz Czelej. Znaleźć nas można w Lublinie, gdzie mamy główną siedzibę oraz w Warszawie, gdzie znajduje się redakcja czasopisma „Magazyn Stomatologiczny”, a także Działy: promocji i reklamy.

Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Wydawnictwo Lekarskie PZWL – lider wśród wydawców medycznych!
Polska Stomatologia Dziecięca
Dental Labor

Od 71 lat nie szczędzimy energii, by dostarczać lekarzom, studentom oraz wykładowcom najaktualniejszej wiedzy medycznej. Publikacje PZWL cieszą się uznaniem wśród Czytelników, do których są adresowane w tym przede wszystkim do lekarzy, jak również do lekarzy dentystów. 
Oferujemy Państwu dwa specjalistyczne czasopisma z branży stomatologicznej:
„Dental Labor” – czasopismo dla techników dentystycznych i lekarzy protetyków
„Polska Stomatologia Dziecięca” – czasopismo dla stomatologów dziecięcych

 

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl